Ofruesi më i mirë i web hosting

Përdorni Shërbimet më të mira të Web Hosting në vitin 2018!
Get pakufizuar karakteristikat e web hosting dhe emrat e domain falas! Thuaj jo për kufijtë, shkoni për ofruesit më të mirë të hapësirës së uebit dhe hapësirë të pakufizuar dhe bandwidth.

Plani i çmimeve

Zgjidhni planin tuaj të webhosting

Paketat për webhosting të besueshme dhe të përballueshme

Keni pyetje?

Karakteristikat tona

Të gjitha Planet Hosting përfshijnë

2018 Ofruesi më i mirë i Web Hosting

Çmimi më i ulët për karakteristikat më të mira të web hosting. Miratuar nga mbi 29,000,000 klientë, Hostinger është një ofrues i besuar i web hosting dhe është ofruesi më i mirë i hapësirës së internetit 2018 me ekuilibrin midis cilësisë dhe shpenzimeve të web hosting. Shërbimi i lirë hosting i Hostinger, i dedikuar për fillestarët, është platforma e parë falas e bazuar në cloud dhe shërbimi më i popullarizuar i shërbimit të uebit në botë për më shumë se një dekadë. Për suksesin tuaj, zgjidhni më të mirën.

Aftësitë e pakufizuara të hapësirës së uebit

All-in-One, gjithçka që ju duhet ndonjëherë për të filluar, për të mbajtur dhe menaxhuar faqen tuaj me sukses në rritje. Web hosting e padëshiruar dhe pothuajse e pakufizuar me tonelata me tipare të reja të cilësisë së lartë. Çdo gjë është e kufizuar në këtë botë, por jo në Hostinger. Të gjitha planet Premium & Business webhosting janë të mbushura me hapësira të pakufizuara për ruajtje SSD dhe bandwidth për faqen tuaj te internetit. Ju do të jeni në gjendje të pranoni numër pothuajse të pakufizuar të faqeve të internetit, bazave të të dhënave MySQL, llogarive të postës elektronike dhe përdoruesve të FTP-së.

Furnizues i nivelit të lartë të hapësirës

Ruaje me mençuri dhe regjistro buxhetin tënd. Shko me web hosting unik të lirë siguruar nga udhëheqësit e cilësisë web hosting me një kosto të ulët. Vetëm Hostinger do t’ju japë të njëjtën ose edhe më mirë website hosting cilësinë se kudo tjetër, por për çmimin më të lirë. Ndryshe nga kompanitë e mirë-reklamuara të web host që po ndryshojnë normat e rinovimit deri në 500% pas vitit të parë, ne ju ofrojmë çmimin më të mirë me programin tonë Garantues të Klientit Loyal për webhosting dhe rinovimet e domain-it!

Falas Domain & Falas Certificata SSL

Ofruesit më të mirë të hapësirës së uebit – Merrni Domain Hosting falas me planet Premium & Business Hosting Website. Kjo është mënyra më e lirë për të filluar faqen tuaj me paketën gjithëpërfshirëse dhe për të shpëtuar edhe më shumë. Hostinger është një anëtar i çertifikuar i ICANN dhe është në gjendje t’ju ofrojë falas domain hosting dhe oferta falas domain. Për sigurinë më të mirë dhe renditjen SEO, shkoni me planin e webhosting biznesit dhe ju do të merrni një çertifikatë të sigurisë SSL të lirë që do t’ju ndihmojë për të përzënë të dhënat e vizitorëve ose një ecommerce website pa ndonjë shqetësim të sigurisë.

l

Ndërtues i lirë i faqes

Zgjidhni ndonjë plan web hosting dhe merrni ndërtuesin më të mirë të lirë me të! Krijo faqen tuaj si një profesionist pa aftësi teknike ose kodike, thjesht duke përdorur ndërfaqen më të mirë drag & drop të ndërtuesve tanë të lirë. Ju do të jeni në gjendje të kërkoni përmes dhe jashtë qindra templates falas të internetit, të dizajnuara nga artistë të famshëm të internetit. Të gjitha faqet e internetit të ndërtuara me ndërtuesin tonë më të thjeshtë të internetit janë SEO miqësore, sy infektues dhe të lehtë për t’u përdorur. Çdo gjë që ju nevojitet nga zero në një faqe të mirë-dizenjuar.

WordPress Hosting

Faqja e internetit e WordPress ose shpejtësia e blogut është një nga faktorët më të rëndësishëm që duhen për sukses. Me serverët tanë unik WordPress Cache optimizuar, Hostinger është në gjendje të arrijë në faqen më të shpejtë të WordPress të industrisë për koston më të ulët. Le të ju ndihmojmë të gjeni një website të cilësisë WordPress pa thyer bankën! Shko me WordPress më të lirë dhe shpejtoni faqen tuaj të internetit ose blogun pa pagesë të tepërt. WP shkon me kujtesën tonë të plotë SSD deri në 50% më të shpejtë.

Krijoni tani Faqen e internetit tuaj tani!

Mos e humbni vizitorët potencialë të faqes suaj të internetit.
Zgjidhni ofruesin më të mirë të web hosting dhe do të habitni sa e lehtë është.

1 Domain Falas .com, .net, .org, de, .info, .at, etj.

Mauris dignissim viverra mauris non laoreet. Curabitur ac consectetur 

Sot ajo mund të jetë e lehtë për të krijuar një faqe interneti dhe ne kemi provuar atë.

Zgjedhja juaj më e mirë e webhosting është këtu. Nëse dëshironi të krijoni një blog, mund ta instaloni WordPress me vetëm një klikim. Nëse dëshironi të krijoni një faqe interneti, ju mund ta bëni atë me ndërtuesin tonë të lirë dhe nuk nevojiten shkathtësi kodimi!

Ndërtuar për të kaluar

Trafiku i lartë dhe të dhënat kërkojnë optimizime

Hapësira e pakufizuar-funksionet

Hapsirë pa limit në dispozicionin tuaj

99.9% Serverët Aktiv

99.9% Serverët Aktiv, Qendra jonë ofron qendrushmëri maksimale të faqes tuaj 

Ndërtimi i faqes së internetit

Nëse ju nuk keni njohuri si t’ja nisni një faqe atëherë ne do ta bënim instalimin falas të faqes tuaj.

 

Specifikimet Teknike

 

Radio Deqani është një nga kompanitë të web hosting në Wien/Austri. Ne kemi mbështetje 24/7 për t’ju dhënë mbështetje në çdo kohë. Ne jemi zgjedhja e përkryer nëse jeni duke kërkuar një vend për biznesin tuaj ose jetën private.
Çdo plan web hosting vjen me një garanci 30 ditore, 99,9% koha është plotësisht e garantuar. Nëse keni probleme me përkrahje normale, kërkoni vetëm tituj tuaj për të dhënë argjend, dhe ai personalisht merr kohë për t’ju kushtuar vëmendjen që meritoni.

Domains

Domain juaj

.com €9.99/vit

.net €9.99/vit

.org $10.99/vit

.eu 7.99/vit

.de €7.99/vit

.info 12.05/vit

.it €13.99/vit

.tv €25.99/vit

.biz €10.99/vit

.at €8.99/vit

.xyz €10.99/vit

.live $8.99/vit

.site €16.99/vit

.website €16.99/vit

.online €16.99/vit

.store €16.99/vit

Kënaqësia e garantuar

Ne do të ishim të lumtur t'ju ndihmojmë. Kontakto ekipin tonë të mbështetjes 24/7.

Kërkesa e përgjithshme

Ekipi ynë i përkushtuar i profesionistëve është gjithmonë i gatshëm për të udhëhequr klientët tanë për sukses.

30 Ditë Garancia e Kthimit të Parave

Vetëm filloni studimin tuaj 30-ditor pa asnjë rrezik! Ju jeni plotësisht të mbrojtur me garancinë 100% pa rrezik. Ju mund të anulloni në çdo kohë, për ndonjë arsye në 30 ditët e ardhshme, vetëm na tregoni dhe ne do t’ju dërgojmë një rimbursim të menjëhershëm.

Ne kursejmë kohën tuaj

Ne vlerësojmë klientët tanë dhe respektojmë kohën e tyre, kështu që ekipi ynë gjithmonë është në të mirën e tyre për të gjetur dhe zgjidhur problemin tuaj sa më shpejt që të jetë e mundur!

Share This