Login  |  Sign Up

Tani në trend

Protestë në Tiranë pas vrasjes së Klodian Rashës: Ministri Lleshaj të japë dorëheqjen

Prej orës 11:00 të rinjtë demokratë kanë nisur një marshim protestë për vrasjen e të riut Klodian Rasha ditën e djeshme nga një policë, i cili tashmë është i arrestuar. Të rinjtë me pankarta në duar po marshuan nga Ministria e Brendshme – Bulevard – Kryeministri. Ata...

Albright: Kosova duhet t’i ketë të drejtat ndërkombëtare për ta mbrojtur territorin e saj

Ish Sekretarja e Shtetit të SHBA-së, Madeliene Albright, ka thënë se ndërhyrja e ushtrisë amerikane dy dekada më parë bashkë me aleatët ndërkombëtarë ka qenë veprim i duhur. Në fjalimin e saj në Komitetin për Punë të Jashtme të Kongresit të SHBA-së, ajo ka thënë se...

Gara: Janë duke u realizuar gërmime vlerësuese për mbetje mortore në Gjilan, shumë shpejt do të fillojnë edhe në Rahovec

Brenda territorit të Kosovës, aktualisht janë duke u bërë gërmime vlerësuese për zhvarrosjen e mbetjeve mortore gjatë luftës në Kosovë. Në një fshat të Gjilanit janë duke u realizuar gërmime, ndërkohë që pritet që gjatë këtyre ditëve të fillojnë edhe në një lokacion...

Qeveria e re e Malit të Zi e shënon Kosovën me fusnotë

Në një nga dokumentet e para të Qeverisë së re të Malit të Zi dhe të Ministrisë së Shëndetësisë së këtij vendi, i cili u referohet masave të reja kundër pandemisë COVID-19, Kosova është shënuar me fusnotë. Yllin pranë emrit (Kosova*) e vendosin disa vende që ende nuk...

Engel: Specialja t’i hetojë krimet e Serbisë të kryera në Kosovë

Kryetari i Komitetit për Punë të Jashtme në Dhomën e Përfaqësuesve të SHBA-së, Eliot Engel, tha se kushdo që ka kryer krime në Kosovë duhet të mbahet përgjegjës dhe “jo të ndiqet vetëm një etni”. Me këto komente, Engel iu referua Gjykatës Speciale për krime lufte në...

Kërkohet ndihmë financiare për policen Visare Hyseni

Familjarët e Visare Hyseni kanë kërkuar ndihmë financiare për shërimin e saj, pasi që ajo është diagnostikuar me lekuemi akute. Për shërimin e Visare Hysenit kërkohen 155 mijë euro, kosto kjo e papërballueshme për familjen e saj, transmeton Telegrafi. Visare Hysenin...

Ish të burgosurit e vlerësojnë si nismë të duhur shndërrimin në muze të ish-burgut të Prishtinës

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, bashkë me një grup të ish-burgosurve politikë, në krye me Fetah Berishën, kanë vizituar ish-burgun e Prishtinës. Ministrja Dumoshi i njoftoi ish të burgosurit për planet që ka MKRS-ja në shndërrimin e ish-burgut...

WebHosting RadioStreaming

Explore Your Favorite Topics

Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim.

Mobile Phones

Smartwatches
Audio
Headphone
Monitors
Reviews
Movies
Startups
Travel
Mobile Apps
Stocks
All Categories

Sipërmarrjet e biznesit

Qeveria e re e Malit të Zi e shënon Kosovën me fusnotë

Qeveria e re e Malit të Zi e shënon Kosovën me fusnotë

Në një nga dokumentet e para të Qeverisë së re të Malit të Zi dhe të Ministrisë së Shëndetësisë së këtij vendi, i cili u referohet masave të reja kundër pandemisë COVID-19, Kosova është shënuar me fusnotë. Yllin pranë emrit (Kosova*) e vendosin disa vende që ende nuk...

read more
Engel: Specialja t’i hetojë krimet e Serbisë të kryera në Kosovë

Engel: Specialja t’i hetojë krimet e Serbisë të kryera në Kosovë

Kryetari i Komitetit për Punë të Jashtme në Dhomën e Përfaqësuesve të SHBA-së, Eliot Engel, tha se kushdo që ka kryer krime në Kosovë duhet të mbahet përgjegjës dhe “jo të ndiqet vetëm një etni”. Me këto komente, Engel iu referua Gjykatës Speciale për krime lufte në...

read more
Kërkohet ndihmë financiare për policen Visare Hyseni

Kërkohet ndihmë financiare për policen Visare Hyseni

Familjarët e Visare Hyseni kanë kërkuar ndihmë financiare për shërimin e saj, pasi që ajo është diagnostikuar me lekuemi akute. Për shërimin e Visare Hysenit kërkohen 155 mijë euro, kosto kjo e papërballueshme për familjen e saj, transmeton Telegrafi. Visare Hysenin...

read more

Qeveria e re e Malit të Zi e shënon Kosovën me fusnotë

Në një nga dokumentet e para të Qeverisë së re të Malit të Zi dhe të Ministrisë së Shëndetësisë së këtij vendi, i cili u referohet masave të reja kundër pandemisë COVID-19, Kosova është shënuar me fusnotë. Yllin pranë emrit (Kosova*) e vendosin disa vende që ende nuk...

read more

Engel: Specialja t’i hetojë krimet e Serbisë të kryera në Kosovë

Kryetari i Komitetit për Punë të Jashtme në Dhomën e Përfaqësuesve të SHBA-së, Eliot Engel, tha se kushdo që ka kryer krime në Kosovë duhet të mbahet përgjegjës dhe “jo të ndiqet vetëm një etni”. Me këto komente, Engel iu referua Gjykatës Speciale për krime lufte në...

read more

Kërkohet ndihmë financiare për policen Visare Hyseni

Familjarët e Visare Hyseni kanë kërkuar ndihmë financiare për shërimin e saj, pasi që ajo është diagnostikuar me lekuemi akute. Për shërimin e Visare Hysenit kërkohen 155 mijë euro, kosto kjo e papërballueshme për familjen e saj, transmeton Telegrafi. Visare Hysenin...

read more

Rishikimet e produkteve

Protestë në Tiranë pas vrasjes së Klodian Rashës: Ministri Lleshaj të japë dorëheqjen

Prej orës 11:00 të rinjtë demokratë kanë nisur një marshim protestë për vrasjen e të riut Klodian Rasha ditën e djeshme nga një policë, i cili tashmë është i arrestuar. Të rinjtë me pankarta në duar po marshuan nga Ministria e Brendshme – Bulevard – Kryeministri. Ata...

Albright: Kosova duhet t’i ketë të drejtat ndërkombëtare për ta mbrojtur territorin e saj

Ish Sekretarja e Shtetit të SHBA-së, Madeliene Albright, ka thënë se ndërhyrja e ushtrisë amerikane dy dekada më parë bashkë me aleatët ndërkombëtarë ka qenë veprim i duhur. Në fjalimin e saj në Komitetin për Punë të Jashtme të Kongresit të SHBA-së, ajo ka thënë se...

Gara: Janë duke u realizuar gërmime vlerësuese për mbetje mortore në Gjilan, shumë shpejt do të fillojnë edhe në Rahovec

Brenda territorit të Kosovës, aktualisht janë duke u bërë gërmime vlerësuese për zhvarrosjen e mbetjeve mortore gjatë luftës në Kosovë. Në një fshat të Gjilanit janë duke u realizuar gërmime, ndërkohë që pritet që gjatë këtyre ditëve të fillojnë edhe në një lokacion...

Qeveria e re e Malit të Zi e shënon Kosovën me fusnotë

Në një nga dokumentet e para të Qeverisë së re të Malit të Zi dhe të Ministrisë së Shëndetësisë së këtij vendi, i cili u referohet masave të reja kundër pandemisë COVID-19, Kosova është shënuar me fusnotë. Yllin pranë emrit (Kosova*) e vendosin disa vende që ende nuk...

Engel: Specialja t’i hetojë krimet e Serbisë të kryera në Kosovë

Kryetari i Komitetit për Punë të Jashtme në Dhomën e Përfaqësuesve të SHBA-së, Eliot Engel, tha se kushdo që ka kryer krime në Kosovë duhet të mbahet përgjegjës dhe “jo të ndiqet vetëm një etni”. Me këto komente, Engel iu referua Gjykatës Speciale për krime lufte në...

Kërkohet ndihmë financiare për policen Visare Hyseni

Familjarët e Visare Hyseni kanë kërkuar ndihmë financiare për shërimin e saj, pasi që ajo është diagnostikuar me lekuemi akute. Për shërimin e Visare Hysenit kërkohen 155 mijë euro, kosto kjo e papërballueshme për familjen e saj, transmeton Telegrafi. Visare Hysenin...

Ish të burgosurit e vlerësojnë si nismë të duhur shndërrimin në muze të ish-burgut të Prishtinës

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, bashkë me një grup të ish-burgosurve politikë, në krye me Fetah Berishën, kanë vizituar ish-burgun e Prishtinës. Ministrja Dumoshi i njoftoi ish të burgosurit për planet që ka MKRS-ja në shndërrimin e ish-burgut...
Qeveria e re e Malit të Zi e shënon Kosovën me fusnotë

Qeveria e re e Malit të Zi e shënon Kosovën me fusnotë

Në një nga dokumentet e para të Qeverisë së re të Malit të Zi dhe të Ministrisë së Shëndetësisë së këtij vendi, i cili u referohet masave të reja kundër pandemisë COVID-19, Kosova është shënuar me fusnotë. Yllin pranë emrit (Kosova*) e vendosin disa vende që ende nuk...

read more

Qëndroni në azhurnim me lajmet dhe azhurnimet më të fundit

Radio Streaming

https://  transmetimi i radios në të gjitha standardet e kërkuara

Join Our Newsletter

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque

Follow Us

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque