E premte, Pri 16

Email

info@radiodeqani.com

Mobil

+43 660 321 0770

Address

Wien, Austria

Kërkohet ndihmë financiare për policen Visare Hyseni

Posted On 08/12/2020

Familjarët e Visare Hyseni kanë kërkuar ndihmë financiare për shërimin e saj, pasi që ajo është diagnostikuar me lekuemi akute.

Për shërimin e Visare Hysenit kërkohen 155 mijë euro, kosto kjo e papërballueshme për familjen e saj, transmeton Telegrafi.
Visare Hysenin mund ta ndihmoni duke dërguar sms në Vala 900 në numrin 55244 me tekst Visare, sms kushton 1 euro.

Gjithashtu, edhe në llogarinë bankare, emri: Sabrije Hyseni, IBAN dhe konto XK05150640001180073 SWIFT code: RBKOXKPR ( Raiffeisen BANK). /Telegrafi/

Written by radiodeqani

Related Posts

Fakulteti Juridik reagon pas incidentit të Xhafer Tahirit

Fakulteti Juridik reagon pas incidentit të Xhafer Tahirit

Fakulteti Juridik i Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, ka reaguar pas publikimit të incidentit mes Xhafer Tahirit dhe studentes së këtij fakulteti. “Sqarim publik në lidhje me video incidentin e raportuar sot gjatë zhvillimit të provimit në Fakultetin...

read more

0 Comments

Submit a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *